Algoritmus práce při vývoji webové stránky

Začátek

Nejprve mě kontaktujte

Nejprve mě kontaktujte. Můžete mi jednoduše napsat na e-mailovou adresu [email protected] nebo mém Telegram. Potřebuji jen základní informace pro vytvoření stránky.

Například: Potřebujete web pro službu opravy počítačů. S ostatními se vypořádám podle svého uvážení, e-mail a telefonní číslo nahradíme vašimi.

Pokud máte více dat pro web, Pošlete mi je a já vyberu ty nejdůležitější, nebo pokud nemáte data, postarám se o vše co nejefektivněji.

200$
Záloha

Začátek vývoje

Záloha je nutným opatřením pro začátek práce. Nebudu vytvářet webové stránky v naději, že zákazník bude poctivý a zaplatí za odvedenou práci. Nemá smysl, abych si kvůli 200 dolarům ničil pověst.

Po zaplacení zálohy obdržíte o několik dní později odkaz na první obrazovku vašeho webu s prezentací a odůvodněním řešení, která pomohou dosáhnout cílů vašeho webu.

200$
Druhá fáze

Hotovo první obrazovka

Jakmile si prohlédnete a schválíte první obrazovku, zaplatíte dalších 200 $. Po obdržení platby začneme vyvíjet verzi webu pro (počítače a notebooky).

200$
Třetí fáze

Hotova verze pro počítače

Jakmile je verze webu pro počítače a notebooky hotová, ohodnotíte ji a pokud je to potřeba, provedeme úpravy. a já začnu vyvíjet responzivní verzi (pro tablety a mobilní telefony).

.......$
Zbývající platba

Hotova responzivní verze

Jakmile je responzivní verze webu hotová a vy jste spokojeni, zaplatíte zbývající částku a přejdeme k finální části vývoje.

Je důležité si uvědomit, že algoritmy jsou uvedeny jako příklad práce s landingovou stránkou. U vícestránkových webů by to byla hlavní stránka. Při vývoji vnitřních stránek se platí po dokončení.

Konec

Váš web je hotový

Po dokončení finální fáze vývoje vám pošlu archiv ve formě zip s vaším webem, který bude připraven k nahrání na hosting. V případě potřeby mohu web nahrát za poplatek.

Také jako součást balíčku dostanete jednoduše ovladatelnou administrační část s podrobnými instrukcemi pro úpravy obsahu na webu.

Pokud budete potřebovat provést nějaké změny, můžete mi vždy napsat. změny.

Úpravy

Můžu provést, pokud je to potřeba

Nicméně je důležité poznamenat, že tyto úpravy musí být logické a zdůvodněné. Často se stává, že zákazníci chtějí něco přidat, co by v dlouhodobém horizontu mohlo pouze zhoršit web. Obracíte se na odborníka a měli byste mi důvěřovat jako expertů. Mým cílem je, aby vám váš web v budoucnu přinášel zisky a zákazníky. Chci, abyste se ke mně vraceli a doporučovali mě svým přátelům, proto mi záleží na kvalitě.

Je důležité chápat, že web se vytváří pro návštěvníky stránek! Ne pro majitele webu, a všechny mé cíle jsou zaměřeny na zvýšení konverze na vašem webu. Dělat na webu každý blok různobarevný, jako duha, nebo mít různé tlačítka všude, je špatný nápad a nezvýší prodeje, ale jenom zmatou návštěvníky vašeho webu.

Pokud to však přesto chcete udělat po svém, provedu příslušné změny.

Pomoc

Podpora na pravidelné bázi

Pokud budete potřebovat přidat novou sekci, kategorii, banner na dovolenou nebo změnit telefonní číslo, obraťte se na mě. Není to zadarmo, ale vše udělám na vysoké úrovni a nic neporuším.

Napište mě a vše spolu probereme, najdeme správné řešení.

Stát se klientem
Email
Telegram